SIT8918BEL13-33E-5.000000D
SiTimeSiTime
SIT8918BEL13-33E-5.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8918BEL13-33E-5.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 5.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: SIT8918BEL13-33E-5.000000D.pdf
  • Pranešimas
SIT8918BEL13-33E-5.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT8918BEL13-33E-5.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 5.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74608 pcs Duomenų lapas SIT8918BEL13-33E-5.000000D.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8918B
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Kiti vardai Q11053651 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.031" (0.79mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 5MHz Išsamus aprašymas 5MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.7mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.5mA