SIT8918BAL83-33E-40.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8918BAL83-33E-40.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8918BAL83-33E-40.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: SIT8918BAL83-33E-40.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT8918BAL83-33E-40.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT8918BAL83-33E-40.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84113 pcs Duomenų lapas SIT8918BAL83-33E-40.000000Y.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8918B
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 40MHz Išsamus aprašymas 40MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.1mA