SIT8918BA-83-33E-64.000000T
SiTimeSiTime
SIT8918BA-83-33E-64.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8918BA-83-33E-64.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 64.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: SIT8918BA-83-33E-64.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT8918BA-83-33E-64.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT8918BA-83-33E-64.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 64.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86756 pcs Duomenų lapas SIT8918BA-83-33E-64.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8918B
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Kiti vardai SIT8918BA-83-33E-64.0000T
SIT8918BA-83-33E-64.0000T-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 64MHz
Išsamus aprašymas 64MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.1mA Bazinis rezonatorius MEMS