SIT8918AAB8-33E
SiTimeSiTime
SiTime
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8918AAB8-33E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS
Duomenų lapai: 1.SIT8918AAB8-33E.pdf2.SIT8918AAB8-33E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SIT8918AAB8-33E specifikacijos
Dalies numeris SIT8918AAB8-33E Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7470 pcs Duomenų lapas 1.SIT8918AAB8-33E.pdf2.SIT8918AAB8-33E.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT8918 Reitingai -
Išvestis LVCMOS Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas (iš viso) -
Dažnio stabilumas ±20ppm Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.7mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.5mA
Bazinis rezonatorius MEMS Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 110MHz