SIT8918AA-22-33E-45.000000D
SiTimeSiTime
SIT8918AA-22-33E-45.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8918AA-22-33E-45.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 45.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.SIT8918AA-22-33E-45.000000D.pdf2.SIT8918AA-22-33E-45.000000D.pdf
  • Pranešimas
SIT8918AA-22-33E-45.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT8918AA-22-33E-45.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 45.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8918
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 45MHz
Išsamus aprašymas 45MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.1mA Bazinis rezonatorius MEMS