SIT8225AC-GF-33E-25.001200Y
SiTimeSiTime
SIT8225AC-GF-33E-25.001200Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8225AC-GF-33E-25.001200Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 25.0012MHZ LVCMOS LVTTL
Duomenų lapai: SIT8225AC-GF-33E-25.001200Y.pdf
  • Pranešimas
SIT8225AC-GF-33E-25.001200Y specifikacijos
Dalies numeris SIT8225AC-GF-33E-25.001200Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 25.0012MHZ LVCMOS LVTTL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33528 pcs Duomenų lapas SIT8225AC-GF-33E-25.001200Y.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8225
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 25.0012MHz
Išsamus aprašymas 25.0012MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 31mA Bazinis rezonatorius MEMS