SIT8209AI-33-33E-100.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8209AI-33-33E-100.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8209AI-33-33E-100.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS TTL
Duomenų lapai: SIT8209AI-33-33E-100.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT8209AI-33-33E-100.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT8209AI-33-33E-100.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS TTL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78546 pcs Duomenų lapas SIT8209AI-33-33E-100.000000Y.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8209
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Kiti vardai SIT8209AI-33-33E-100.00000Y
SIT8209AI-33-33E-100.00000Y-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 100MHz
Išsamus aprašymas 100MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 36mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 31mA Bazinis rezonatorius MEMS