SIT8209AI-32-28E-166.000000Y
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8209AI-32-28E-166.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1
Duomenų lapai: SIT8209AI-32-28E-166.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT8209AI-32-28E-166.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT8209AI-32-28E-166.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32924 pcs Duomenų lapas SIT8209AI-32-28E-166.000000Y.pdf
Įtampa - tiekimas 2.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8209
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 166MHz Išsamus aprašymas 166MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 36mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 31mA