SIT8209AI-22-33S-125.000000T
SiTimeSiTime
SIT8209AI-22-33S-125.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8209AI-22-33S-125.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS TTL
Duomenų lapai: SIT8209AI-22-33S-125.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT8209AI-22-33S-125.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT8209AI-22-33S-125.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS TTL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63255 pcs Duomenų lapas SIT8209AI-22-33S-125.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8209
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 125MHz Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 36mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 70µA