SIT8209AC-2F-28E-100.000000T
SiTimeSiTime
SiTime
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8209AC-2F-28E-100.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.8V, 1
Duomenų lapai: SIT8209AC-2F-28E-100.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT8209AC-2F-28E-100.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT8209AC-2F-28E-100.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.8V, 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38522 pcs Duomenų lapas SIT8209AC-2F-28E-100.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8209
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 100MHz Išsamus aprašymas 100MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 36mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 31mA