SIT8209AC-2F-18E-99.000000T
SiTimeSiTime
SIT8209AC-2F-18E-99.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8209AC-2F-18E-99.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 99.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Duomenų lapai: SIT8209AC-2F-18E-99.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT8209AC-2F-18E-99.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT8209AC-2F-18E-99.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 99.0000MHZ LVCMOS LVTTL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39296 pcs Duomenų lapas SIT8209AC-2F-18E-99.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8209
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 99MHz Išsamus aprašymas 99MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 30mA