SIT8208AI-GF-33E-25.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8208AI-GF-33E-25.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8208AI-GF-33E-25.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: SIT8208AI-GF-33E-25.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT8208AI-GF-33E-25.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT8208AI-GF-33E-25.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34394 pcs Duomenų lapas SIT8208AI-GF-33E-25.000000Y.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8208
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai 1473-31009-2
SIT8208AI-GF-33E-25.000000Y-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 25MHz
Išsamus aprašymas 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 31mA Bazinis rezonatorius MEMS