SIT8208AI-G3-25S-4.000000X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8208AI-G3-25S-4.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 4
Duomenų lapai: SIT8208AI-G3-25S-4.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT8208AI-G3-25S-4.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT8208AI-G3-25S-4.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75944 pcs Duomenų lapas SIT8208AI-G3-25S-4.000000X.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Serija SiT8208 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Išvestis LVCMOS, LVTTL Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 4MHz
Išsamus aprašymas 4MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA