SIT8208AI-G3-25S-12.000000T
SiTimeSiTime
SiTime
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8208AI-G3-25S-12.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 1
Duomenų lapai: SIT8208AI-G3-25S-12.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT8208AI-G3-25S-12.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT8208AI-G3-25S-12.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89964 pcs Duomenų lapas SIT8208AI-G3-25S-12.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) Serija SiT8208
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 12MHz Išsamus aprašymas 12MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 70µA