SIT8208AI-3F-33E-29.000000T
SiTimeSiTime
SIT8208AI-3F-33E-29.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8208AI-3F-33E-29.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 29.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.SIT8208AI-3F-33E-29.000000T.pdf2.SIT8208AI-3F-33E-29.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT8208AI-3F-33E-29.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT8208AI-3F-33E-29.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 29.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8208
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 29MHz Išsamus aprašymas 29MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 31mA