SIT8208AI-32-18E-48.000000X
SiTimeSiTime
SiTime
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8208AI-32-18E-48.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 4
Duomenų lapai: SIT8208AI-32-18E-48.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT8208AI-32-18E-48.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT8208AI-32-18E-48.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53020 pcs Duomenų lapas SIT8208AI-32-18E-48.000000X.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8208
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 48MHz Išsamus aprašymas 48MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 31mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 30mA