SIT8208AI-2F-25E-40.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8208AI-2F-25E-40.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8208AI-2F-25E-40.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: SIT8208AI-2F-25E-40.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT8208AI-2F-25E-40.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT8208AI-2F-25E-40.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32921 pcs Duomenų lapas SIT8208AI-2F-25E-40.000000Y.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8208
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 40MHz Išsamus aprašymas 40MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 31mA