SIT8009BCB11-25E
SiTimeSiTime
SIT8009BCB11-25E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8009BCB11-25E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS 2.25-2.75V EN/DS
Duomenų lapai: SIT8009BCB11-25E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT8009BCB11-25E specifikacijos
Dalies numeris SIT8009BCB11-25E Gamintojas SiTime
Galimas kiekis 86139 pcs Duomenų lapas SIT8009BCB11-25E.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 2.75 V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija SiT8009B Reitingai -
Išvestis HCMOS, LVCMOS Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas (iš viso) ±20ppm
Dažnio stabilumas ±20ppm Išsamus aprašymas XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 115MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.25 V ~ 2.75 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.4mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.2mA
Bazinis rezonatorius MEMS Galimas dažnių diapazonas 115MHz ~ 137MHz