SIT8008BIF22-18E-8.000000G
SiTimeSiTime
SIT8008BIF22-18E-8.000000G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008BIF22-18E-8.000000G
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: SIT8008BIF22-18E-8.000000G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT8008BIF22-18E-8.000000G specifikacijos
Dalies numeris SIT8008BIF22-18E-8.000000G Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61794 pcs Duomenų lapas SIT8008BIF22-18E-8.000000G.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8008B
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS, LVCMOS
Kiti vardai SIT8008BIF-22-18E-8.000000G Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 8MHz
Išsamus aprašymas 8MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.1mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4mA Bazinis rezonatorius MEMS