SIT8008BIF11-18S-36.000000E
SiTimeSiTime
SIT8008BIF11-18S-36.000000E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008BIF11-18S-36.000000E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 36.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: SIT8008BIF11-18S-36.000000E.pdf
  • Pranešimas
SIT8008BIF11-18S-36.000000E specifikacijos
Dalies numeris SIT8008BIF11-18S-36.000000E Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 36.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75106 pcs Duomenų lapas SIT8008BIF11-18S-36.000000E.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8008B
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS, LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 36MHz Išsamus aprašymas 36MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.1mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1.3µA