SIT8008BI-23-33S-16.000000D
SiTimeSiTime
SIT8008BI-23-33S-16.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008BI-23-33S-16.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.SIT8008BI-23-33S-16.000000D.pdf2.SIT8008BI-23-33S-16.000000D.pdf
  • Pranešimas
SIT8008BI-23-33S-16.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT8008BI-23-33S-16.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8008B
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS, LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 16MHz Išsamus aprašymas 16MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.3µA