SIT8008BCT71-18S-48.000000D
SiTIMESiTIME
SIT8008BCT71-18S-48.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008BCT71-18S-48.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: SIT8008BCT71-18S-48.000000D.pdf
  • Pranešimas
SIT8008BCT71-18S-48.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT8008BCT71-18S-48.000000D Gamintojas SiTIME
apibūdinimas OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97042 pcs Duomenų lapas SIT8008BCT71-18S-48.000000D.pdf
Įveskite MEMS (Silicon) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
"Shell" stilius 1.8V Serija SiT8008B
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Reitingai -
Polarizacija 4-SMD, No Lead Išvestis Standby (Power Down)
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
Gamintojo kodas SIT8008BCT71-18S-48.000000D Aukštis - sėdi (maks.) 0.031" (0.80mm)
Dažnio tolerancija ±20ppm Dažnumas - 1 rezultatas 1.3µA
Dažnumas 48MHz Išplėstas aprašymas 48MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8V 4.1mA Standby (Power Down)
apibūdinimas OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD Dabartinis - tiekimas (maks.) LVCMOS
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.1mA