SIT8008AIT1-33E
SiTimeSiTime
SIT8008AIT1-33E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008AIT1-33E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V EN/DS
Duomenų lapai: 1.SIT8008AIT1-33E.pdf2.SIT8008AIT1-33E.pdf3.SIT8008AIT1-33E.pdf
  • Pranešimas
SIT8008AIT1-33E specifikacijos
Dalies numeris SIT8008AIT1-33E Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V EN/DS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.031" (0.79mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas (iš viso) - Dažnio stabilumas ±20ppm
Išsamus aprašymas XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4mA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 110MHz