SIT8008AIE8-33S
SiTimeSiTime
SIT8008AIE8-33S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008AIE8-33S
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V STBY SMD
Duomenų lapai: 1.SIT8008AIE8-33S.pdf2.SIT8008AIE8-33S.pdf3.SIT8008AIE8-33S.pdf
  • Pranešimas
SIT8008AIE8-33S specifikacijos
Dalies numeris SIT8008AIE8-33S Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V STBY SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.039" (1.00mm) Funkcija Standby
Dažnio stabilumas (iš viso) - Dažnio stabilumas ±20ppm
Išsamus aprašymas XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.3µA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 110MHz