SIT8008AIA8-18S
SiTimeSiTime
SIT8008AIA8-18S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008AIA8-18S
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V STBY SMD
Duomenų lapai: 1.SIT8008AIA8-18S.pdf2.SIT8008AIA8-18S.pdf3.SIT8008AIA8-18S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT8008AIA8-18S specifikacijos
Dalies numeris SIT8008AIA8-18S Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V STBY SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT8008 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS, LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.039" (1.00mm) Funkcija Standby
Dažnio stabilumas (iš viso) - Dažnio stabilumas ±20ppm
Išsamus aprašymas XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 3.9mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1.3µA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 110MHz