SIT8008AI-82-33S-80.000000Y
SiTIMESiTIME
SiTIME
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008AI-82-33S-80.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: SIT8008AI-82-33S-80.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT8008AI-82-33S-80.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT8008AI-82-33S-80.000000Y Gamintojas SiTIME
apibūdinimas OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73461 pcs Duomenų lapas SIT8008AI-82-33S-80.000000Y.pdf
Įveskite MEMS (Silicon) Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
"Shell" stilius 3.3V Serija SiT8008
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Reitingai -
Polarizacija 4-SMD, No Lead Išvestis Standby (Power Down)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas SIT8008AI-82-33S-80.000000Y
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Dažnio tolerancija ±25ppm
Dažnumas - 1 rezultatas 4.3µA Dažnumas 80MHz
Išplėstas aprašymas 80MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 4.5mA Standby (Power Down) apibūdinimas OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
Dabartinis - tiekimas (maks.) LVCMOS Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.5mA