SIT8008AI-73-33E-28.636360D
SiTimeSiTime
SIT8008AI-73-33E-28.636360D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008AI-73-33E-28.636360D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 28.63636MHZ LVCMOS SMD
  • Pranešimas
SIT8008AI-73-33E-28.636360D specifikacijos
Dalies numeris SIT8008AI-73-33E-28.636360D Gamintojas SiTime
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT8008
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 28.63636MHz
Išsamus aprašymas 28.63636MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.2mA Bazinis rezonatorius MEMS