SIT8008AI-72-25E-52.000000E
SiTimeSiTime
SIT8008AI-72-25E-52.000000E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008AI-72-25E-52.000000E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 52.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Pranešimas
SIT8008AI-72-25E-52.000000E specifikacijos
Dalies numeris SIT8008AI-72-25E-52.000000E Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 52.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT8008
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 52MHz
Išsamus aprašymas 52MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.2mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.2mA Bazinis rezonatorius MEMS