SIT8008AI-71-28S-64.000000G
SiTimeSiTime
SIT8008AI-71-28S-64.000000G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008AI-71-28S-64.000000G
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 64.0000MHZ LVCMOS SMD
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SIT8008AI-71-28S-64.000000G specifikacijos
Dalies numeris SIT8008AI-71-28S-64.000000G Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 64.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 2.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT8008
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai 1473-30538-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 64MHz Išsamus aprašymas 64MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4mA