SIT8008AI-32-33E-16.000000T
SiTimeSiTime
SIT8008AI-32-33E-16.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008AI-32-33E-16.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Pranešimas
SIT8008AI-32-33E-16.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT8008AI-32-33E-16.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8008
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai SIT8008AI-32-33E-16.0000000T
SIT8008AI-32-33E-16.0000000T-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 16MHz Išsamus aprašymas 16MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.2mA