SIT8008AI-23-33E-16.000000G
SiTimeSiTime
SIT8008AI-23-33E-16.000000G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008AI-23-33E-16.000000G
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT8008AI-23-33E-16.000000G specifikacijos
Dalies numeris SIT8008AI-23-33E-16.000000G Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8008
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 16MHz
Išsamus aprašymas 16MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.2mA Bazinis rezonatorius MEMS