SIT8008AI-22-18S-28.636360D
SiTimeSiTime
SIT8008AI-22-18S-28.636360D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008AI-22-18S-28.636360D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 28.63636MHZ LVCMOS SMD
  • Pranešimas
SIT8008AI-22-18S-28.636360D specifikacijos
Dalies numeris SIT8008AI-22-18S-28.636360D Gamintojas SiTime
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8008
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 28.63636MHz
Išsamus aprašymas 28.63636MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.1mA