SIT8008AI-11-18E-72.000000D
SiTimeSiTime
SIT8008AI-11-18E-72.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8008AI-11-18E-72.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 72.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Pranešimas
SIT8008AI-11-18E-72.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT8008AI-11-18E-72.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 72.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8008
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 72MHz
Išsamus aprašymas 72MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.1mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4mA Bazinis rezonatorius MEMS