SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000T
SiTimeSiTime
SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 200.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC VCTCXO 200.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10793 pcs Duomenų lapas SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT5021
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±5ppm
Dažnumas 200MHz Išsamus aprašymas 200MHz VCTCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 69mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -