SIT5002AI-GE-33VM-100.000000Y
SiTimeSiTime
SIT5002AI-GE-33VM-100.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT5002AI-GE-33VM-100.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 3.3V 100MHZ VC DEFAULT
Duomenų lapai: SIT5002AI-GE-33VM-100.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT5002AI-GE-33VM-100.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT5002AI-GE-33VM-100.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 3.3V 100MHZ VC DEFAULT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22111 pcs Duomenų lapas SIT5002AI-GE-33VM-100.000000Y.pdf
Įveskite VCTCXO Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija SiT5002 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)