SIT5001AC-2E-33VB-27.000000T
SiTimeSiTime
SIT5001AC-2E-33VB-27.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT5001AC-2E-33VB-27.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 3.3V 27MHZ VC
Duomenų lapai: SIT5001AC-2E-33VB-27.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT5001AC-2E-33VB-27.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT5001AC-2E-33VB-27.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 3.3V 27MHZ VC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35195 pcs Duomenų lapas SIT5001AC-2E-33VB-27.000000T.pdf
Įveskite VCTCXO Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SiT5001 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)