SIT3922AI-2CF-33NM500.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3922AI-2CF-33NM500.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3922AI-2CF-33NM500.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC DCXO 500.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: SIT3922AI-2CF-33NM500.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT3922AI-2CF-33NM500.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT3922AI-2CF-33NM500.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC DCXO 500.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2172 pcs Duomenų lapas SIT3922AI-2CF-33NM500.000000Y.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite DCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3922
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 500MHz Išsamus aprašymas 500MHz DCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -