SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X
SiTimeSiTime
SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS
Duomenų lapai: SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4718 pcs Duomenų lapas SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite DCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3921
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai 1473-31046-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 125MHz
Išsamus aprašymas 125MHz DCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius MEMS
Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±1600ppm