SIT3921AI-2B2-33NE80.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3921AI-2B2-33NE80.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3921AI-2B2-33NE80.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC DCXO 80.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: SIT3921AI-2B2-33NE80.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT3921AI-2B2-33NE80.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT3921AI-2B2-33NE80.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC DCXO 80.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7955 pcs Duomenų lapas SIT3921AI-2B2-33NE80.000000Y.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite DCXO
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT3921
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 80MHz Išsamus aprašymas 80MHz DCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -