SIT3907AI-2F-18NH-50.000000X
SiTimeSiTime
SIT3907AI-2F-18NH-50.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3907AI-2F-18NH-50.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC DCXO 50.0000MHZ LVCMOS TTL
Duomenų lapai: SIT3907AI-2F-18NH-50.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT3907AI-2F-18NH-50.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT3907AI-2F-18NH-50.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC DCXO 50.0000MHZ LVCMOS TTL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12392 pcs Duomenų lapas SIT3907AI-2F-18NH-50.000000X.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite DCXO
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT3907
Reitingai - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Kiti vardai Q9333167 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 50MHz
Išsamus aprašymas 50MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 34mA