SIT3907AI-2F-18NE-100.000000T
SiTimeSiTime
SIT3907AI-2F-18NE-100.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3907AI-2F-18NE-100.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC DCXO 100.0000MHZ LVCMOS TTL
Duomenų lapai: SIT3907AI-2F-18NE-100.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT3907AI-2F-18NE-100.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT3907AI-2F-18NE-100.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC DCXO 100.0000MHZ LVCMOS TTL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9735 pcs Duomenų lapas SIT3907AI-2F-18NE-100.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite DCXO
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT3907
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 100MHz Išsamus aprašymas 100MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 34mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -