SIT3907AC-DF-33NZ-50.000000T
SiTimeSiTime
SIT3907AC-DF-33NZ-50.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3907AC-DF-33NZ-50.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC DCXO 50.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Duomenų lapai: SIT3907AC-DF-33NZ-50.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT3907AC-DF-33NZ-50.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT3907AC-DF-33NZ-50.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC DCXO 50.0000MHZ LVCMOS LVTTL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12684 pcs Duomenų lapas SIT3907AC-DF-33NZ-50.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite DCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT3907
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 50MHz Išsamus aprašymas 50MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 34mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -