SIT3907AC-22-25NH-24.000000T
SiTimeSiTime
SIT3907AC-22-25NH-24.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3907AC-22-25NH-24.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC DCXO 24.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Duomenų lapai: SIT3907AC-22-25NH-24.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT3907AC-22-25NH-24.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT3907AC-22-25NH-24.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC DCXO 24.0000MHZ LVCMOS LVTTL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21374 pcs Duomenų lapas SIT3907AC-22-25NH-24.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite DCXO
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT3907
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Kiti vardai SIT3907AC-22-25NH-24.00000T
SIT3907AC-22-25NH-24.00000T-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 24MHz
Išsamus aprašymas 24MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 34mA