SIT3822AC-2D-25EG
SiTimeSiTime
SIT3822AC-2D-25EG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3822AC-2D-25EG
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM EN/DS
Duomenų lapai: 1.SIT3822AC-2D-25EG.pdf2.SIT3822AC-2D-25EG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT3822AC-2D-25EG specifikacijos
Dalies numeris SIT3822AC-2D-25EG Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM EN/DS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9328 pcs Duomenų lapas 1.SIT3822AC-2D-25EG.pdf2.SIT3822AC-2D-25EG.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite VCXO
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT3822 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas (iš viso) - Dažnio stabilumas ±10ppm
Išsamus aprašymas VCXO LVDS 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 220MHz ~ 625MHz