SIT3822AC-2C-25NH
SiTimeSiTime
SIT3822AC-2C-25NH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3822AC-2C-25NH
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD
Duomenų lapai: 1.SIT3822AC-2C-25NH.pdf2.SIT3822AC-2C-25NH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT3822AC-2C-25NH specifikacijos
Dalies numeris SIT3822AC-2C-25NH Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8880 pcs Duomenų lapas 1.SIT3822AC-2C-25NH.pdf2.SIT3822AC-2C-25NH.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite VCXO
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT3822 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.031" (0.79mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas (iš viso) - Dažnio stabilumas ±10ppm
Išsamus aprašymas VCXO LVDS 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA
Bazinis rezonatorius MEMS Galimas dažnių diapazonas 220MHz ~ 625MHz