SIT3822AC-1CF-33EG540.000000T
SiTimeSiTime
SIT3822AC-1CF-33EG540.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3822AC-1CF-33EG540.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: SIT3822AC-1CF-33EG540.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT3822AC-1CF-33EG540.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT3822AC-1CF-33EG540.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2409 pcs Duomenų lapas SIT3822AC-1CF-33EG540.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3822
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 540MHz
Išsamus aprašymas 540MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 69mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA Bazinis rezonatorius MEMS
Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±135ppm