SIT3821AI-2C2-25EE125.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3821AI-2C2-25EE125.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3821AI-2C2-25EE125.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: SIT3821AI-2C2-25EE125.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT3821AI-2C2-25EE125.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT3821AI-2C2-25EE125.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9224 pcs Duomenų lapas SIT3821AI-2C2-25EE125.000000Y.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3821
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 125MHz
Išsamus aprašymas 125MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA Bazinis rezonatorius MEMS
Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±70ppm