SIT3821AC-2D2-33EB125.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3821AC-2D2-33EB125.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3821AC-2D2-33EB125.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 3.3V 125MHZ OE
Duomenų lapai: SIT3821AC-2D2-33EB125.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT3821AC-2D2-33EB125.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT3821AC-2D2-33EB125.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 3.3V 125MHZ OE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8550 pcs Duomenų lapas SIT3821AC-2D2-33EB125.000000Y.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT3821
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 125MHz
Išsamus aprašymas 125MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA Bazinis rezonatorius MEMS