SIT3821AC-2BF-33NH80.000000T
SiTimeSiTime
SIT3821AC-2BF-33NH80.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3821AC-2BF-33NH80.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 3.3V 80MHZ NC
Duomenų lapai: SIT3821AC-2BF-33NH80.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT3821AC-2BF-33NH80.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT3821AC-2BF-33NH80.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 3.3V 80MHZ NC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6777 pcs Duomenų lapas SIT3821AC-2BF-33NH80.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT3821
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 80MHz
Išsamus aprašymas 80MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA