SIT3809AI-D-25EH
SiTimeSiTime
SIT3809AI-D-25EH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3809AI-D-25EH
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 10PPM
Duomenų lapai: 1.SIT3809AI-D-25EH.pdf2.SIT3809AI-D-25EH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT3809AI-D-25EH specifikacijos
Dalies numeris SIT3809AI-D-25EH Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 10PPM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8363 pcs Duomenų lapas 1.SIT3809AI-D-25EH.pdf2.SIT3809AI-D-25EH.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite VCXO
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT3809 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas (iš viso) - Dažnio stabilumas ±10ppm
Išsamus aprašymas VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 36mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 70µA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 80MHz ~ 220MHz